0
0
KARGO, İADE VE GARANTİ
·        Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı veya havale kapıda ödeme yolu ile yapabilirsiniz.


·        Taksit seçenekleriniz nelerdir?

50 tl ve üzeri ödemelerinizi kredi kartları ile yaptığınızda ödemenizi 2, 3 veya 4 taksit olarak yapabilirsiniz. Belirtilen banka kredi kartları haricinde taksit yapılamamaktadır.


·        Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?

Hesabım sayfanızdan sipariş durumunuzu kontrol ettiğinizde, eğer siparişiniz "Onaylandı" durumunda ise, adres değişikliği talebinizi [email protected] adresinden online satış departmanımıza iletebilirsiniz. Siparişiniz "Onaylandı" dışında herhangi bir durumda ise, adres değişikliği yapılamamaktadır.

  
·        Siparişimi iptal edebilir miyim?

Lovissa.com.tr' den satın alınan ürünler kargoya teslim edilmeden önce müşteri tarafından iptal edilebilir. İptal isteklerinizi [email protected] e-posta adresinden online satış departmanımıza bildirebilirsiniz. İç giyim grubumuzda iade yoktur.

Teslimattan sonra yapılacak işlemler iade sınıfında değerlendirilir. 


·        Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 1-5 iş günü içerisinde sağlanacaktır.

  
·        Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan Sürat Kargo ile gönderilecektir.


·        Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?

lovissa.com.tr üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinize ait takip numarasına size yollanan "Siparişiniz kargoya verilmiştir" bilgilendirme e-postasından ulaşabilirsiniz. Kargo ile alakalı tüm sorularınız için [email protected] adresinden online satış departmanımıza ulaşabilirsiniz. 


·        Kargo ücreti ne kadar?

Lovissa.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 10,00 TL'dir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.
Metropol Elektrik İletişim